Caetica nawiązuje współpracę z MESco sp. z o.o. – oficjalnym przedstawicielem ANSYS’a w Polsce! Testujemy wspólnie oprogramowanie Rocky DEM sprzężone z ANSYS

  • Post author:
  • Post category:Nowości
  • Reading time:2 mins read

Z przyjemnością zawiadamiamy, że Caetica nawiązała współpracę z firmą MESco Sp. z o.o. https://mesco.com.pl/ będącą partnerem ANSYS w Polsce.

W ramach współpracy poddaliśmy testom oprogramowanie Rocky DEM oraz ANSYS, które sprzężone ze sobą umożliwiają m.in. analizę oddziaływań materiałów sypkich na konstrukcje i weryfikację jej wytrzymałości. Firma Caetica wykonała testy oprogramowania oraz obliczenia zagadnienia załadunku kruszywa do kontenera transportowego, natomiast firma MESco dostarczyła oprogramowanie i zapewniła wsparcie techniczne. Dzięki współpracy z firmą MESco poszerzamy swój profil działalności o analizy materiałów sypkich.

Zapraszamy Państwa do lektury artykułu poniżej pt. „Analiza załadunku kruszywa z wykorzystaniem sprzężenia obliczeń metodą elementów dyskretnych z metodą elementów skończonych” autorstwa mgr inż. Michała Szulewskiego.

W przypadku niepojawienia się poniżej podglądu artykułu prosimy o odświeżenie strony lub pobranie pliku pdf ( wersja pl, wersja ang)